Bir "Tık" daha iyi olabilmek için...

Bazen kendi önünden çekilmelisin.

Online Eğitim Koçu

 

 

Eğitim koçu nedir

Öğrencinin sosyal ve akademik başarısını arttırmak için onu analiz edip, yaşamını ve ders çalışma performansını planlayıp ona yol göstermeye çalışan rehberlerdir. Öğrencinin kendini tanımasına, kendisini yönlendirmesini ve kendi karalarını vermesinde etkili bir rolü vardır.

Ne amaçlıyoruz

Her öğrencinin bilgi birikimi ve ders çalışma performansı farklıdır. Bizler sizler ile birlikte eksikliklerinizi belirleyip sana özgü yöntemler geliştirerek eğitim hayatını planlamaya çalışıyoruz.

Eksik konuları, deneme sınavları analizleri, çalışma performanslarımızı dikkate alarak beraber oluşturduğumuz haftalık ders çalışma programı ile öğrenme gücünüzü maksimum noktaya çıkartmaya çalışıyoruz.

Eğitim sürecinde sizler ile birlikte eğitim hayatında değişime sürecine girip bu değişimin süreklilik kazanması için beraber çaba sarf ediyoruz.

Kimler faydalanabilir

Eğitim koçu hizmetimizden LGS, TYT, AYT sınavlarına hazırlanan herkes faydalanabilir. Ayrıca için ara sınıflardan okuyan 9,10 ve 11. sınıf öğrenciler; LGS için de 6 ve 7. sınıf öğrencileri de faydalanabilir.

Hizmetimizden faydalanmak isteyenler "iletişim" kısmından bizim ile irtibat kurabilirler.

Hangi şehirde olduğunuz önemli değil, internet bağlantınızın olması yeterlidir. Koçluk görüşmelerimiz online yapılmaktadır. 

Koçluk süresi

Öğrenci koçu hizmetini 1 ay aldıktan sonra size faydalı olamadığımızı hisseder iseniz diğer ay bırakabilirsiniz. Birlikte uyum içinde çalıştığımız ve siz elinizden geleni yaptığınız sürece eğitim hayatınız süresi boyunca beraber devam edebiliriz.

 

Görüşmelerde süre var mı

Sizlerle haftada bir ders çalışma programı, ödevlendirme ve ödev kontrolü için görüşüyoruz. Bu görüşme süresini ortalama yarım saat civarındadır. Bazı görüşmelerde ihtiyaç durumuna göre uzayabilmektedir. Ayrıca acil durumlarda sizlerle iletişime geçebiliyor veya sizler istediğiniz zaman kafanıza takılanları sorabiliyorsunuz.

Haftalık Çalışma Programı


Her hafta yeni ders çalışma programını yapmadan önce bir hafta önceki program performansına bakarak yeni haftada hangi eksiklerin giderileceğini beraber kararlaştırıyoruz. Yeni hafta programında eksik kaldığımız konular, ödevlerinizi ve yeni konu çalışmalarını planlıyoruz.
 
 
 
 
Ödevlendirme 
Başarı düzenli, sistemli ve sürekliliği olan bir çalışma performansı ile beraber gelir. Başarı için bütünlüğü görebilmek ve konu hâkimiyetini kaybetmemek çok önemlidir. 3-4 ay önce çalıştığın konuya da halen hakim olabilmeni sağlamaya çalışıyoruz.
 

Deneme Analizi

En önemli şey konu eksiklerimizi saptamak ve bunlara yönelik önlemler almaktır. Arkamızda bıraktığımız eksiklikleri kapatmadan başarı yakalanamaz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ders çalışma programı
deneme, deneme sınavı
konulu_edited.jpg
lgs%20konu_edited.jpg
DENEME, tyt, ayt, lgs